Typy Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok

Typy na mecz 18. kolejki Ekstraklasy, w którym Zagłębie Lubin podejmie Jagiellonię Białystok. W pierwszym meczu tych drużyn Zagłębie wygrało w Białymstoku 2:0. Gospodarze zajmują 5. miejsce w tabeli, natomiast goście są na 14. pozycji.

Jagiellonia wygrała w 16. kolejce z Koroną Kielce 1:0 i było to pierwsze zwycięstwo Dumy Podlasia od 20. września. Czy na kolejne podopiecznym Michała Probierza przyjdzie czekać tyle samo? Tego nie wiemy, ale na pewno wygrać w Lubinie nie będzie łatwo. Mecz poprzedniej kolejki Jagi został przełożony, więc teoretycznie piłkarze z Białegostoku będą bardziej wypoczęci. Jednak czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Przekonamy się dziś wieczorem.

Zagłębie bez większego rozgłosu zameldowało się w czołówce tabeli, a co ważniejsze gra tej drużyny jest ładna dla oka. Zadowolony z postawy swoich podopiecznych jest Piotr Stokowiec, który po ostatnim, wygranym meczu z Kielcach komplementował piłkarzy za wynik (2:0) oraz grę.

Nie skusimy się na zagranie w tym meczu na zwycięstwo którejś z drużyn. Tu wszystko się może zdarzyć, chociaż nie ma co ukrywać, że faworytem są gospodarze. My zagramy na BTS, bo zarówno lubinianie jak i białostoczanie są w stanie zdobyć po golu i wypełnić nasz typ.

[sc:betano]godz. 20:30, Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok, typ: BTS, kurs: 1.83.

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.