Typy koszykówka: Brescia – Tortona

Ćwierćfinał włoskiej Serie A2 i decydujące o awansie do półfinału starcie, w którym Basket Brescia podejmuje na własnym parkiecie ekipę Orsi Tortona. Po dotychczas rozegranych spotkaniach jest remis 2-2, zespoły zwycięstwa zgodnie odnosiły na własnym parkiecie.

Brescia w tej parze jest dla mnie zespołem zdecydowanie silniejszym, bardzo solidny skład, do tego szersza ławka i co najważniejsze bardzo dobry trener Andrea Diana, to wszystko naprawdę wygląda lepiej niż u rywali. Dwa ostatnie przegrane spotkania Brescii, to identyczny scenariusz, fatalna pierwsza połowa (przegrana różnicą 19 punktów w obu przypadkach) i druga połowa zdecydowanie lepsza, ale koniec końców w obu przypadkach nie udało się dogonić rywala (oba spotkania przegrane po 72-76). Ale nawet te porażki pokazały, że nie grając dobrych zawodów, Brescia nie była dużo gorszym zespołem od Tortony, cały czas byli blisko rywala i przy większej koncentracji mogli już wcześniej zakończyć tę serię na swoją korzyść. Gospodarze wystąpią dzisiaj w pełnym zestawieniu, w Tortonie na pewno nie zagra Andrea Iannilli (drugi środkowy), a występ Davide Reatiego gracza pierwszej piątki, jest bardzo niepewny (po ostatnim spotkaniu nabawił się kontuzji i nie trenował z zespołem). Jeżeli Brescia zagra swoją koszykówkę przy pełnej koncentracji przez cały mecz, co zresztą zgodnie zapowiadają zawodnicy gospodarzy, powinna pewnym zwycięstwem dzisiaj udowodnić, że w tym zestawieniu są drużyną silniejszą i awansować tym samym do półfinału, gdzie czeka już zespół Scafati.

Serie A2 Włochy, godz. 20:30, Brescia – Tortona, typ: 1(-5.5), kurs: 1.83

Otwórz konto u porządnego bukmachera! Kliknij ==> TUTAJ <== i odbierz swój bonus! Nie czekaj!