Typy koszykówka: Denain Voltaire – JL Bourg

18. kolejka francuskiej Pro B i starcie, w którym Denain Voltaire na własnym parkiecie będzie gościł ekipę JL Bourg. Obie ekipy z odmiennymi passami w lidze, gospodarze z czterema zwycięstwami, goście cztery porażki pod rząd.

Większość rywali silniejszych w tych starciach miała ekipa Bourg, która mierzyła się z czołówką, natomiast Denain pokonywał ekipy z dołu tabeli, oczywiście nie umniejsza to ich sukcesom w tych spotkaniach, ale moim zdaniem starcia z silniejszymi rywalami, nawet przegrane w późniejszych meczach procentują bardziej, niż łatwe zwycięstwa ze słabszymi rywalami.

Gospodarze to młoda drużyna (większość graczy rocznik 91-96, tylko dwóch graczy powyżej 30lat), ich gra opiera się przede wszystkim na trzech zawodnikach Hollinsie, Iveyu i Cordineru. Jeżeli chociaż jeden z nich będzie miał słabszy dzień, drużyna dużo traci ze swojej siły.

Słabsze wyniki dzisiejszych gości zbiegły się z kontuzją rozgrywającego Pellina, na szczęście klub zakontraktował na początku miesiąca nowego rozgrywającego, doświadczonego Mokongo, który z meczu na mecz, na pewno będzie coraz więcej wnosił do zespołu. Bourg swoją grę ma opartą na większej liczbie graczy i przede wszystkim bardziej ogranych na francuskich parkietach. W ostatnim spotkaniu z liderem ekipą Toulon, słabiej zagrali Peacock i Embo, jeżeli w tym spotkaniu zagrają na swoim poziomie (razem ponad 25 punktów średnio na mecz), a rzadko zdarzają im się dwa pod rząd słabsze występy, plus swoje jeszcze dołożą m.in Asbury, Braud, Joseph, Courby, Taylor czy wspomniany wcześniej Mokongo, muszą realnie myśleć o zwycięstwie w tym spotkaniu.

Gospodarze w dodatku swój ostatni ligowy mecz grali w sobotę, czyli jeden dzień mniej od Bourg na regeneracje. Zmęczenie może być dzisiaj odczuwalne dla tak młodego zespołu, gdzie zawodnicy nie są przyzwyczajeni do gry w systemie co kilka dni. Bourg to jeden z faworytów do awansu, naprawdę ciekawa drużyna z graczami o dużych umiejętnościach jak na Pro B, więc kwestią czasu pozostaje kiedy złapią swój rytm grania. Mam nadzieję, że już w dzisiejszym spotkaniu się przełamią i powrócą do wygrywania.

PRO B Francja – godz. 20.00, Denain Voltaire – JL Bourg, typ: 2, kurs: 2,25.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…