Typy Liga Mistrzów: Benfica – Zenit

Typy na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym Benfica Lizbona zagra z Zenitem Sankt Petersburg.

Gospodarze przystąpią do tego pojedynku po prestiżowej, domowej porażce z FC Porto, która raczej rozwiała ich marzenia o zdobyciu mistrzostwa Portugalii. Zasadnicze pytanie przed meczem z Zenitem brzmi: czy zespół zdoła się podnieść po klęsce we własnej lidze. Jeśli zawodnicy szybką zapomną o piątkowej klęsce z lokalnym rywalem, będą naprawdę groźni dla rywala, który od dawna nie zagrał spotkania o stawkę.

Zenit nie zagrał żadnego, oficjalnego meczu od grudniowego starcia z Gent w ostatniej kolejce fazy grupowej LM. Od tego czasu prowadzony przez Portugalczyka Andre Villasa-Boasa zespół rozegrał kilka sparingów, ale wiadomo, jakie zaangażowanie jest w meczach kontrolnych. Dlatego uważamy, że brak rytmu meczowego, może mieć kluczowy wpływ na wtorkową konfrontację z Benfiką w Lidze Mistrzów.

Według bukmacherów faworytem są Portugalczycy, prawdopodobnie dlatego, że gospodarze są ciągle w grze i nie mieli tak długiej przerwy jak Rosjanie. Proponujemy zatem dwa typy na to spotkanie. Główny to BTS,  a na drugim miejscu wygrana Benfiki.

Odbierz zakład bez ryzyka w Betclic do 500 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===
Benfica Lizbona – Zenit Sankt Petersburg, typ: BTS, kurs: 2,00.

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.