Typy koszykówka: Venezia – Avellino

Ostatnia kolejka rundy zasadniczej włoskiej Lega A i starcie w którym zajmująca piątą pozycję Venezia podejmuje na własnym parkiecie trzecią w tabeli ekipę Avellino.

Dla gospodarzy to bardzo istotne spotkanie, zwycięstwo pozwoli im zachować piątą pozycję w tabeli bez względu na wyniki innych meczów, w razie porażki mogą spaść nawet na ósme miejsce i w pierwszej rundzie play off trafić na lidera z Mediolanu. Avellino może co prawda jeszcze poprawić swoją pozycję, ale musiałaby liczyć na porażkę drugiej w tabeli drużyny Reggio, co jest mało prawdopodobne (w tej kolejce Reggio gra u siebie z Virtus Bologna). Większa motywacja na odniesienie zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu powinna być po stronie gospodarzy, mają zdecydowanie więcej do ugrania w końcowym rozrachunku tym zwycięstwem. W dzisiejszym meczu w drużynie gospodarzy zadebiutuje nowy nabytek klubu Jeremy Pargo, to bardzo klasowy zawodnik, który występował z sukcesami w takich zespołach jak m.in. CSKA Moskwa czy Maccabi Tel Aviv, powinien być już od początku dużym wzmocnieniem zespołu. Trener Walter De Raffaele zapowiada, że w tym spotkaniu zrobią wszystko by odnieść tak ważne dla nich zwycięstwo i tym samym utrzymać obecną pozycję w tabeli. Chcą również dobrym wynikiem dzisiaj we własnej hali podziękować kibicom za wsparcie w trakcie całego sezonu.

Lega A Włochy, godz.20:30, Venezia – Avellino, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.66

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto, w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu. Kliknij TUTAJ, aby mieć konto u najlepszego bukmachera.