Typy koszykówka: Zadar – Cedevita

W 20. kolejce ligi adriatyckiej pojedynek chorwackich zespołów, Zadar na własnym parkiecie będzie gościł wicelidera tabeli ekipę Cedevity.

Goście w ostatniej kolejce ligi wysoko przegrali z liderem Buducnostem, natomiast Zadar pokonał na wyjeździe ostatni Tajfun. W pierwszym spotkaniu obu ekip Zadar niespodziewanie odniósł zwycięstwo w Zagrzebiu, więc teraz najlepsza okazja do rewanżu dla graczy Cedevity. Zresztą, zarówno trener jak i zawodnicy podkreślają, że chcą dobrym występem w dzisiejszym spotkaniu podbudować morale, po ostatnich trochę słabszych występach.

Zwycięstwo w tym meczu jest również istotne z tego powodu, że muszą pilnować drugiego miejsca w tabeli, a co za tym idzie przewagi własnego parkiet w play off, trzecia Crvena ma tylko punkt mniej. W ostatnim czasie zakontraktowali jednego z lepszych młodych środkowych w Europie Ivice Zubaca. W ogóle skład Cedevity prezentuje się bardzo dobrze Pullen, Babic, Bilan, Arapovic, White do tego świetni zmiennicy jak Walker, Pilepic czy Gordic. Takie nazwiska nie jeden trener w Europie widziałby w swoim składzie. Wiadomo nazwiska nie grają, ale właśnie za tymi nazwiskami kryją się zdecydowanie większe umiejętności niż graczy Zadaru, jeżeli tylko zagrają na swoim poziomie, mogą śmiało myśleć o zwycięstwie w tym spotkaniu.

Liga Adriatycka ABA, godz. 19.00: Zadar – Cedevita, Typ: 2, Kurs: 1,52.

Nowy rok to czas na zmianę bukmachera!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.