Typy Liga Mistrzów: Gent – Zenit St Petersburg

Typy na mecz 6. kolejki Ligi Mistrzów, w którym Gent podejmował będzie Zenit St Petersburg.

Gent walczy o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Po pięciu kolejkach Gent zajmuje 2 miejsce za Zenitem, który wygrał do tej pory wszystkie swoje mecze. Nie mamy pewności w jakim składem zagra trener Zenitu André Villas-Boas. Na pewno jest to dobra okazja, aby wypróbować różnych rozwiązań taktycznych, na które zwykle nie ma okazji. Portugalczyk zapewne da odpocząć kilku swoim najważniejszym zawodnikom, którzy być może wejdą z ławki w trakcie meczu.
Gent gra bardzo dobrze na swoim boisku i zwykle nie dzieli się punktami ze swoimi przeciwnikami a już naprawdę bardzo rzadko przegrywa. Dzisiaj spodziewamy się bardzo dobrego widowiska, ponieważ mistrzowie Belgii będą walczyć o pełna pulę, ponieważ tylko zwycięstwo da im pewny awans do kolejnej rundy. Co prawda sporo zależy też od wyniku meczu Valencia – Lyon, z tym że warto tutaj zauważyć iż Lyon walczy już tylko o honor, więc trudno spodziewać się w tym spotkaniu rezultatu korzystnego dla Gent.
Stawiamy zatem na zwycięstwo Gent z Zenitem, zabezpieczając naszego beta zwrotem w przypadku remisu.

[sc:betclic] Liga Mistrzów, 09/12/ godz.20:45, Gent – Zenit St Petersburg, typ: Gent DNB (remis=zwrot), kurs: 1.60

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.