Typy Liga Mistrzów: Zenit Petersburg – Benfica

Typy na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym zespół Zenita podejmować będzie Benficę Lizbona. W pierwszym meczu było 1:0 dla Portugalczyków.

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie jakie dzisiaj o godz.18:00 zostanie rozegrane w Petersburgu. Mistrzowie Rosji w jesiennej części tegorocznego sezonu Champions League spisywali się bardzo dobrze. Pewnie wygrali swoją grupę, notując 5 zwycięstw i tylko jedną porażkę. W pokonanym polu zostawili: Gent, Valencię i Lyon.

Trener André Villas-Boas i jego drużyna stoi przed bardzo trudnym zadaniem, bowiem Benfica posiada zaliczkę z pierwszego meczu. Przy tak wyrównanych siłach obu drużyn, Zenitowi ciężko będzie awansować do kolejnej rundy, aczkolwiek nie jest to zadanie niemożliwe. Na swoim boisku Zenit potrafi wygrywać z najsilniejszymi zespołami w Europie. Dla gospodarzy ważne będzie, aby nie stracić bramki, ponieważ wtedy będą musieli strzelić o dwie więcej od swoich rywali.
Benfica od porażki u siebie 08.12. z Atletico Madryt zaliczyła 17 zwycięskich meczy (w lidze i krajowym pucharze) i tylko jeden mecz przegrała (z Porto), prezentując dobrą formę we własnej formacji obronnej. To dobrze rokuje przed rewanżowym pojedynkiem w Petersburgu. Trener gości Rui Vitoria zapewne nie pójdzie na wymianę ciosów z gospodarzami, skupiając się głownie na defensywie i licząc na szybkie kontrataki, po których napastnicy Benfici: Jonas i Mitroglou będą szukać okazji do strzelenia bramek.
Nie przewidujemy też, aby gospodarze pamiętając o zabezpieczeniu własnej bramki ruszyli pełną parą od początku meczu do odrabiania strat. Jeżeli w pierwszej połowie żadna z drużyn nie strzeli bramki, a własnie tak przewidujemy, to w drugiej połowie Zenit będzie musiał dążyć do zdobycia gola i coraz śmielej atakować na bramkę Benfici, a to będzie powodowało coraz więcej miejsca i wolnych przestrzeni w środkowej strefie boiska, co powinno się przełożyć na bramki. Zagramy dzisiaj trochę bardziej ryzykownie. Przy tej klasie obu zespołów i stawce meczu, nasz typ jest bardzo prawdopodobny, co potwierdzają choćby wczorajsze mecze rewanżowe LM. Powodzenia.

Odbierz zakład bez ryzyka w Betclic do 500 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===
Liga Mistrzów, 09/03/ godz. 18:00, Zenit Petersburg – Benfica, typ: dokładny wynik pierwszej połowy: 0-0, kurs: 2.65

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.