Typy MLB: Dubel na 18.05.

Typy MLB: Dubel na 18.05.
Oceń

Wracamy do naszej starej tradycji typowania bejsbola z MLB. Będziemy dodawali głównie duble, tak aby podwajać stawkę i zgarniać większą kasę w bezpieczny sposób. Zapraszamy i życzymy powodzenia.


Stawiamy, że Washington pokona dziś w LA Dodgers przynajmniej dwoma runami. Warto zagrać ten mecz, bo przewaga po stronie miotacza jest po stronie Nats. Max Scherzer to jeden z lepszych pitcherów w lidze i nie pozwala drużynom przeciwnym na zbyt wiele uderzeń, a co za tym idzie runów.

W drugim meczu gramy na Boston Red Sox, którzy podejmą Baltimore, jedną z najgorszych ekip w lidze. Wiadomo już, że drużynę po sezonie opuści największa gwiazda drużyny Manny Machado i Orioles chyba z tego powodu popadli w marazm. Boston u siebie wygrał aż 13 z 19 meczów i dziś ponownie zanotuje zwycięstwo.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…