Typy MLB: Dubel na niedzielę 20.05.

Typy MLB: Dubel na niedzielę 20.05.
Oceń

Bejsbolowego Dubla z MLB zagramy w Waszyngtonie i Atlancie. Kto lubi tę dyscyplinę sportu ma dziś okazję obejrzeć wiele meczów, bo większość z nich rozpocznie się o godzinie 19:00 polskiego czasu.


My gramy na wygraną Nationals z Dodgers oraz Braves z Marlins. W obu przypadkach mecz rozpoczną lepsi miotacze, niż w drużynach przeciwnych.

Ekipa z Waszyngtonu przegrała dwa mecze tej serii z LA. Wczoraj trochę pechowo, więc sądzimy, że dziś będą chcieli wyrywać choć jedno zwycięstwo w tej serii, aby nie zaliczyć „sweep”.

Atlanta z Miami raz wygrała i raz przegrała. Dziś zamkną serię wygraną i o tym jesteśmy przekonani.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…