Typy MLB: Dubel na wtorek 5.06.

Typy MLB: Dubel na wtorek 5.06.
Oceń

Bejsbolowego Dubla z MLB zagramy w St. Louis oraz Waszyngtonie. Uważamy, że w obu przypadkach mecze wygrają gospodarze.


Pewniakiem jest zwycięstwo Cardinals z Marlins. Ekipa z Miami jest najgorszą drużyną w całej lidze, co powinni wykorzystać gracze z St. Louis.

W drugim meczu Dubla stawiamy na stołecznych Nationals, głównie dlatego, że miotaczem dziś będzie Max Scherzer, który nie pozwala drużynom przeciwnym na wiele uderzeń.

W takim dniu jak dziś, gdy oferta piłkarska jest słaba, warto zagrać takiego Dubla na podwojenie.

Powodzenia!

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Jo Wilfred Tsonga – Andriej Rublow https://t.co/sMgefL9Qr4 #betting

Typy NHL: St. Louis Blues – Toronto Maple Leafs https://t.co/IiIX249ujw #betting

Typy na rzuty rożne: Liverpool – Bayern Monachium https://t.co/KD17MSA2Mb #betting

Load More…