Typy na dziś: Singiel na środę 6.06.

Typy na dziś

Singla na środę 6. dzień czerwca zagramy w barażu o prawo gry we włoskiej Serie A. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. Jednak jeśli nie musicie, nie grajcie dziś, bo oferta piłkarska u bukmacherów jest naprawdę słaba.

My stawiamy na poniżej 2.5 gola w starciu Wenecji z Palermo. Uważamy, że stawka tego pojedynku jest na tyle duża, że obie drużyny skupią się głównie na zadaniach defensywnych. Nie liczymy tutaj na otwarty mecz, ale na taktyczne szachy.

W ostatnim spotkaniu tych drużyna Venezia wygrała 3:0, ale było to zwykłe spotkanie ligowe, a nie baraż o prawo gry w ekstraklasie. Dziś stawka jest wielka i to musi wpłynąć na taktykę obu ekip. Jeśli nic nieprzewidywalnego się nie stanie (czerwone kartki), to nie widzimy tutaj wielu bramek.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Venezia – Palermo, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.57.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…