Typy na Bundesligę: VfL Wolfsburg – FC Köln

Forma:

Oba zespoły słabo spisały się w pierwszych meczach, choć trzeba powiedzieć, że porażka Wolfsburga we Frankfurcie była przegraną na własne życzenie. Wilki mogły i powinny wręcz zamknąć ten mecz w pierwszej połowie, nie wykorzystali jednak kilku świetnych sytuacji. Nawet przy stanie 2:2 w doliczonym czasie gry Vieirinha miał doskonałą sytuację na zwycięskiego gola, ale gospodarze wybili piłkę z linii bramkowej i po kontrze zdobyli decydującą bramkę. Wolfsburg w skali całego meczu wcale nie zagrał aż tak źle, popełniał jednak zatrważające błędy w defensywie.

Kolonia natomiast zawiodła na całej linii. Zdecydowanie uległa u siebie Stuttgartowi, będąc najzwyczajniej w świecie zespołem gorszym od niżej notowanego rywala. Bardzo słabo zagrał w tym spotkaniu zwłaszcza Paweł Olkowski i spekuluje się, że może przez to stracić miejsce w składzie Kozłów. W grze Kolonii nie kleiło się tak naprawdę nic – ani z przodu, ani z tyłu. Trener Stöger musi na prędce coś wymyslić.

Sprawy kadrowe:

Goście mogą korzystać z pełni dobrodziejstw, jakie oferuje ich kadra. Nikt nie leczy kontuzji, nikt też nie pauzuje za kartki. Jedyny znak zapytania stoi przy nazwisku Dominique’a Heintza, który jest przeziębiony i nie wiadomo, czy zdąży się do niedzieli wykurować.  Trudno jednak tak naprawdę wytypować 11 gości na ten mecz, bo po porażce ze Stuttgartem może w niej dojść do kilku przetasowań.

Gospodarze natomiast muszą sobie poradzić bez dwóch ważnych zawodników – środkowego pomocnika Maksimiliana Arnolda i napastnika – Basa Dosta. Kadra Wolfsburga jest jednak na tyle szeroka, że Hecking nie będzie miał wielkich problemów z zastąpieniem nieobecnych.

Typ:

Wolfsburg fatalnie spisuje się na wyjazdach (najgorsza drużyna w lidze pod tym względem!), ale na własnym boisku to obok Bayernu i Borussii Dortmund najlepsza drużyna w lidze i nikt przypadkowy tam punktów nie zdobywa. Kolonii też przychodzi to niezmiernie ciężko, bo z 10 dotychczasowych spotkań w Wolfsburgu, udało jej się wygrać tylko jedno. Wilki nie mogą sobie pozwolić na kolejne straty punktowe, bo przez serię pięciu meczów bez wygranej, obsunęli się w tabeli na siódme miejsce i tracą coraz  większy dystans do zespołów chcących walczyć o LM. Mecz z Kolonią będzie zatem dla nich niezwykle istotny i z pewnością będą mocno zmotywowani, by powetować sobie ostatnie niepowodzenie z Frankfurtu i powrócić w końcu na zwycięską ścieżkę. Kadrowo są z pewnością znacznie silniejsi od rywala. Muszą to „tylko” udowodnić na boisku. Stawiam, że to im się uda.

VfL Wolfsburg – FC Köln, 31.01.16 (niedziela), godz. 15:30

Typ: 1, kurs: 1,67, stawka: 50 zł

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…