Typy na dziś: Al Ahly – Haras El Hodood

Oceń

Singla na piątek 8. dzień lutego zagramy w egipskiej ekstraklasie, w której rozegrane zostanie dziś tylko jedno spotkanie. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Al Ahly pokona przed własną widownią Haras El Hodood przynajmniej dwoma bramkami. Przypomnimy, że Al Ahly to mistrz kraju, który łączy rozgrywki ligowe z występami w Afrykańskiej Lidze Mistrzów. Nie przeszkadza im to jednak w ogrywaniu rywali, czy to u siebie czy na wyjeździe. Obecnie gracze z Kairu są na serii czterech wygranych spotkań z rzędu. Na własnym stadionie wygrali aż sześć pojedynku pod rząd i dziś naszym zdaniem wygrają kolejny raz.

Haras El Hodood to zespół z Aleksandrii, który zajmuje 11. miejsce w tabeli i jest jedną z najsłabiej grających drużyn na wyjazdach w całej lidze. Na dziewięć pojedynków na obcych stadionach, „Sawahel” zdobyli tylko siedem punktów. Dziś nie dajemy im żadnych szans w starciu z obrońcą tytułu.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Al Ahly wygra dzisiejsze spotkanie i pokryje handicap -1.5 gola. Nie mamy wątpliwości, że gospodarze są lepszym zespołem i naszym zdaniem udowodnią to dziś na boisku. Różnica sportowa między tymi drużynami jest bardzo duża, dlatego uważamy, że piłkarze z Kairu wygrają dziś nawet 3:0.

Al Ahly – Haras El Hodood, typ: 1 (-1.5), kurs: 2.10. 

Kupon bukmacherski w PZBUK:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB