Typy na dziś: Al Ahly – Haras El Hodood

Singla na piątek 8. dzień lutego zagramy w egipskiej ekstraklasie, w której rozegrane zostanie dziś tylko jedno spotkanie. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Al Ahly pokona przed własną widownią Haras El Hodood przynajmniej dwoma bramkami. Przypomnimy, że Al Ahly to mistrz kraju, który łączy rozgrywki ligowe z występami w Afrykańskiej Lidze Mistrzów. Nie przeszkadza im to jednak w ogrywaniu rywali, czy to u siebie czy na wyjeździe. Obecnie gracze z Kairu są na serii czterech wygranych spotkań z rzędu. Na własnym stadionie wygrali aż sześć pojedynku pod rząd i dziś naszym zdaniem wygrają kolejny raz.

Haras El Hodood to zespół z Aleksandrii, który zajmuje 11. miejsce w tabeli i jest jedną z najsłabiej grających drużyn na wyjazdach w całej lidze. Na dziewięć pojedynków na obcych stadionach, „Sawahel” zdobyli tylko siedem punktów. Dziś nie dajemy im żadnych szans w starciu z obrońcą tytułu.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Al Ahly wygra dzisiejsze spotkanie i pokryje handicap -1.5 gola. Nie mamy wątpliwości, że gospodarze są lepszym zespołem i naszym zdaniem udowodnią to dziś na boisku. Różnica sportowa między tymi drużynami jest bardzo duża, dlatego uważamy, że piłkarze z Kairu wygrają dziś nawet 3:0.

Al Ahly – Haras El Hodood, typ: 1 (-1.5), kurs: 2.10. 

Kupon bukmacherski w PZBUK:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB