Dubel na piątek 8.02. z kursem 2.41.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piątek 8. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.41. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Detroit Pistons pokonają we własnej hali New York Knicks przynajmniej siedmioma punktami. Nowojorczycy wczoraj wyczyścili cap space, zwalniając z pracy Enesa Kantera i Wesley’a Mathewsa. Te ruchy kadrowe z poprzednimi wymianami pokazują, że ten sezon Knicks już odpuszczają i zbierają pieniądze na letnie akwizycje. Pistons to solidna ekipa, która walczy o miejsce w Playoffs. Takie mecze powinni wygrywać dwucyfrową liczbą punktów i pewnie dziś tak właśnie będzie. My jednak ostrożnie zagramy z handicapem -6.5 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w starciu Almere City z rezerwami AZ Alkmaar padną przynajmniej trzy gole. Obie drużyny są overowe, więc goli nie powinno dziś zabraknąć. W spotkaniach z udziałem tych drużyna pada średnio 3.3 gola na mecz, więc liczymy na pokrycie linii 2.5.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.41.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB