Dubel na piątek 8.02. z kursem 2.41.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 8. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.41. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Detroit Pistons pokonają we własnej hali New York Knicks przynajmniej siedmioma punktami. Nowojorczycy wczoraj wyczyścili cap space, zwalniając z pracy Enesa Kantera i Wesley’a Mathewsa. Te ruchy kadrowe z poprzednimi wymianami pokazują, że ten sezon Knicks już odpuszczają i zbierają pieniądze na letnie akwizycje. Pistons to solidna ekipa, która walczy o miejsce w Playoffs. Takie mecze powinni wygrywać dwucyfrową liczbą punktów i pewnie dziś tak właśnie będzie. My jednak ostrożnie zagramy z handicapem -6.5 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w starciu Almere City z rezerwami AZ Alkmaar padną przynajmniej trzy gole. Obie drużyny są overowe, więc goli nie powinno dziś zabraknąć. W spotkaniach z udziałem tych drużyna pada średnio 3.3 gola na mecz, więc liczymy na pokrycie linii 2.5.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.41.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB