Typy na dziś: Dubel na czwartek 10.10. z kursem 2.39

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 10. dzień października wybraliśmy z eliminacji do Euro. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.39. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Austria pokona u siebie Izrael. Gospodarze wygrali na swoim stadionie dwa ostatnie spotkania eliminacyjne. Sądzimy, że dziś zaliczą kolejne zwycięstwo, bo jak pokazały ostatnie mecze, Izrael nie jest tak mocny jak wydało się na początku eliminacji. Goście w trzech ostatnich meczach eliminacji zdobyli zaledwie jeden punkt. Dziś nie zanosi się nawet na to, bo stawiamy na wygraną Austrii.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Holandia pokona u siebie Irlandię Północną, a w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki. Holendrzy muszą wygrać to spotkanie, aby zrównać się punktami z Niemcami i ich dzisiejszym rywalem. Ewentualna porażka może oznaczać ogromne problemy z awansem na Euro, a o tym w Holandii nikt nie chce nawet myśleć. Sądzimy, że zobaczymy dziś dobre widowisko, z dużą liczbą goli i zwycięstwem Holandii.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.39.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama