Singiel na dziś: Rosja – Szkocja

Typy na dziś

Typy do Singla na czwartek 10. dzień października wybraliśmy z eliminacji do Euro 2020. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Rosja zdobędzie przynajmniej dwie bramki w domowym spotkaniu ze Szkocją. Jest to mecz z grupy I, w której raczej wszystko jest już ustalone. Z pierwszego miejsca awans powinna wywalczyć Belgia, a z drugiego Rosja, która ma aż osiem punktów przewagi nad trzecim Kazachstanem.

Szkoci zanotowali w tych eliminacjach trzy porażki z rzędu, a w sześciu dotychczasowych spotkaniach zdobyli zaledwie sześć punktów.

Miesiąc temu Rosjanie wygrali wyjazdowy pojedynek ze Szkocją 2:1 mimo iż już w 11. minucie przegrywali 0:1. Naszym zdaniem więcej motywacji w tym spotkaniu będzie po stronie gospodarzy. Goście będąc już bez szans na awans nie zostawią na Łużnika 100 procent zaangażowania. Ten fakt powinni wykorzystać Rosjanie i wysoko pokonać outsidera.

My liczymy, że Sborna znajdzie sposób, aby przynajmniej dwa razy pokonać bramkarza rywali.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Rosja – Szkocja, typ:  Rosja powyżej 1.5 gola, kurs: 1.74.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek http://bit.ly/2SIZqt4 #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Singiel na dziś: Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets http://bit.ly/37MkTFD #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

Load More…