Typy na dziś: Dubel na czwartek 13.06. z kursem 2.35.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 13. dzień czerwca wybraliśmy z kobiecego mundialu oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.35. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Chinki zdobędą przynajmniej dwie bramki w spotkaniu z RPA. W pierwszym meczu mundialu Azjatki nieznacznie uległy Niemkom (0:1), a Afrykanki zostały rozbite przez Hiszpanię 3:1.  Po wczorajszej porażce Hiszpanii z Niemcami, Chinki muszą dziś wygrać, aby o awans do kolejnej fazy powalczyć w bezpośrednim starciu z Hiszpanią. Naszym zdaniem zespół z Azji wygra dziś przekonująco. My jednak stawiamy, że zdobędzie przynajmniej dwie bramki.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 8.5 runów w starciu Minnesota Twins z Seattle Mariners. W obu drużynach wystąpią dziś miotacze, którzy pozwalają na wiele pałkarzom drużyn przeciwnych. Liczymy tutaj zwłaszcza na pitchera gości Yusei’a Kikuchi. Japończyk w trzech ostatnich występach na górce miotacza pozwolił rywalom na aż 29 wybić (hits) i 6 home run‚ów. W związku z tym dziewięć runów w tym pojedynku to absolutne minimum.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.35.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB