Typy na dziś: Dubel na czwartek 13.06. z kursem 2.35.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 13. dzień czerwca wybraliśmy z kobiecego mundialu oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.35. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Chinki zdobędą przynajmniej dwie bramki w spotkaniu z RPA. W pierwszym meczu mundialu Azjatki nieznacznie uległy Niemkom (0:1), a Afrykanki zostały rozbite przez Hiszpanię 3:1.  Po wczorajszej porażce Hiszpanii z Niemcami, Chinki muszą dziś wygrać, aby o awans do kolejnej fazy powalczyć w bezpośrednim starciu z Hiszpanią. Naszym zdaniem zespół z Azji wygra dziś przekonująco. My jednak stawiamy, że zdobędzie przynajmniej dwie bramki.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 8.5 runów w starciu Minnesota Twins z Seattle Mariners. W obu drużynach wystąpią dziś miotacze, którzy pozwalają na wiele pałkarzom drużyn przeciwnych. Liczymy tutaj zwłaszcza na pitchera gości Yusei’a Kikuchi. Japończyk w trzech ostatnich występach na górce miotacza pozwolił rywalom na aż 29 wybić (hits) i 6 home run‚ów. W związku z tym dziewięć runów w tym pojedynku to absolutne minimum.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.35.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Podcast #kasujemy

Reklama