Typy na dziś: Dubel na czwartek 14.11. z kursem 2.25

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 14. dzień listopada wybraliśmy z eliminacji do Euro oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 3.5 gola w pojedynku Portugalii z Litwą. Portugalczyków czekają dwa łatwe mecze na koniec eliminacji, bo oprócz dzisiejszego starcia, zostanie im spotkanie z Luksemburgiem. Można zatem spodziewać się, że awans na Euro mają praktycznie zapewniony. My uważamy, że dziś Portugalia wygra wysoko z Litwa i typujemy, że po końcowym gwizdku łączna liczba bramek  będzie większa od trzech.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Milwaukee Bucks pokonają Chicago Bulls przynajmniej ośmioma punktami. Tutaj sprawa jest oczywista, bo Kozły ze stanu Wisconsin są znacznie lepszym zespołem od chicagowskich Byków. Sądzimy, że gospodarze pokryją znacznie większy handicap niż 7.5 pkt, ale nie będziemy pazerni.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Nowy bonus w Fortunie! https://tylkopilka.pl/nowy-bonus-w-fortunie/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-26/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Milan – Juventus – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/milan-juventus-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama