Singiel na dziś: Phoenix Suns – Atlanta Hawks

Typy na dziś

Typy do Singla na czwartek 14. dzień listopada wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Przed nami mecze eliminacji do Euro, co wiąże się z mniejszą liczbą meczów i większym ryzykiem. Dlatego dziś ponownie wybieramy się do najlepszej koszykarskiej ligi świata.

Przenosimy się do słonecznej Arizony, gdzie w Phoenix, w hali Talking Stick Resort Arena miejscowi Suns zmierzą się z Atlanta Hawks.

Naszym zdaniem faworytem tego starcia są gospodarze, którzy mają za sobą dość przyzwoity początek sezonu. Na dziesięć rozegranych spotkań odnieśli sześć zwycięstw, w tym cztery na własnym parkiecie.

Atlanta straciła kilku ważnych graczy wśród których znajduje się John Collins, który dostał 25 meczów zawieszenia za zażywanie środków dopingujących. Dodajmy, że z powodu urazu ze składu Hawks wypadł również weteran Vince Carter.

Uważamy, że Suns dziś wygrają i pokryją skromny handicap -7.5 pkt. Liczymy zwłaszcza na Devina Bookera, który należy do czołowych strzelców ligi.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Phoenix Suns – Atlanta Hawks, typ: 1 (-7.5), kurs: 1.90.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-26/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Milan – Juventus – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/milan-juventus-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama