Typy na dziś: Dubel na czwartek 18.02.

Niestety wczorajszy debel przez wynik spotkania w czeskiej hokejowej Extralidze, musieliśmy spisać na straty. Dzisiaj mamy dla Was kolejną propozycję. Grajcie razem z nami.

Pozycja 1. Piłka nożna – Liga Europy, godz. 21:05, Sporting Lizbona – Bayer Leverkusen, Typ: BTTS, Kurs: 1.75

Ciekawe spotkanie. Sporting jest ostatnio w niezłej formie. Wygrywa większość rozgrywanych spotkań. Jednak zdarzają im się momenty dekoncentracji w obronie i do ich siatki trafiali nawet zawodnicy Academici i Tondeli (dwie ostatnie drużyny portugalskiej ligi). Bayer w jesiennych spotkaniach Ligi Mistrzów pokazał, że potrafi być skuteczny zdobywając bramki na Nou Camp i Stadionie Olimpijskim w Rzymie przeciwko Romie. Liczymy, że w tym spotkaniu obie drużyny trafią do siatki rywali przynajmniej raz.

Pozycja 2. Piłka nożna – Liga Europy, godz. 19:00, Sevilla – Molde, Typ: 1, Kurs: 1.20

Faworytem tego dwumeczu jest zdecydowanie drużyna Grzegorza Krychowiaka. Pokazali już, że mają patent na Ligę Europy i na pewno będą chcieli sobie w tych rozgrywkach odbić niepowodzenie z Ligi Mistrzów. Aby to uczynić muszą wykonać pierwszy krok i wyeliminować drużynę Molde. Gracze Sevilli będą chcieli rozstrzygnąć sprawę awansu już w pierwszym meczu i nie wyobrażamy sobie innego wyniku niż ich pewne zwycięstwo.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.10

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.