Typy na dziś: Dubel na czwartek 20.06. z kursem 2.40.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 20. dzień czerwca wybraliśmy z kobiecego mundialu oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.40. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Milwaukee Brewers z Cincinnati Reds zdobytych zostanie mniej niż 11 runów. Ekipa ze stanu Ohio wygrała ostatnio serię do zera (sweep) z groźnymi Houston Astros. Świetnie radzili sobie miotacze, z zwłaszcza bullpen, który zamykał mecze przeciwko groźnym pałkarzom rywali. Z drugiej strony Milwaukee wpadło w mały kryzys. Tak świetna ofensywa przegrała pięć z sześciu ostatnich meczów. Dziś nie zdziwimy się jeśli będący w gazie Red wygrają w Milwaukee, ale my stawiamy na mniej niż 11 runów.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Amerykanki zdobędą przynajmniej dwie bramki w starciu ze Szwecją. Jest to pojedynek o pierwsze miejsce w grupie i naszym zdaniem padnie on łupem USA. W Stanach nie brakuje głosów, żeby odpuścić to spotkanie, aby w ćwierćfinale nie trafić na Francję. Piłkarki jednak zapowiadają walkę o zwycięstwo i tego się trzymamy. My liczymy, że zawodniczki z USA zdobędą przynajmniej dwie bramki.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.40.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB