Typy na dziś: Dubel na czwartek 20.06. z kursem 2.40.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 20. dzień czerwca wybraliśmy z kobiecego mundialu oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.40. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Milwaukee Brewers z Cincinnati Reds zdobytych zostanie mniej niż 11 runów. Ekipa ze stanu Ohio wygrała ostatnio serię do zera (sweep) z groźnymi Houston Astros. Świetnie radzili sobie miotacze, z zwłaszcza bullpen, który zamykał mecze przeciwko groźnym pałkarzom rywali. Z drugiej strony Milwaukee wpadło w mały kryzys. Tak świetna ofensywa przegrała pięć z sześciu ostatnich meczów. Dziś nie zdziwimy się jeśli będący w gazie Red wygrają w Milwaukee, ale my stawiamy na mniej niż 11 runów.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Amerykanki zdobędą przynajmniej dwie bramki w starciu ze Szwecją. Jest to pojedynek o pierwsze miejsce w grupie i naszym zdaniem padnie on łupem USA. W Stanach nie brakuje głosów, żeby odpuścić to spotkanie, aby w ćwierćfinale nie trafić na Francję. Piłkarki jednak zapowiadają walkę o zwycięstwo i tego się trzymamy. My liczymy, że zawodniczki z USA zdobędą przynajmniej dwie bramki.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.40.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB