Typy na dziś: Dubel na czwartek 20.09.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek w 20. dzień września wybraliśmy z Ligi Europy oraz amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś aż 2.20. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Stawiamy na domowe zwycięstwo Sevilli ze Standardem Liege. Hiszpanie mają za sobą dwie ligowe porażki z rzędu, ale Liga Europy to zupełnie inna historia. Liczymy, że gospodarze zmobilizują się na te rozgrywki i pokonają niezbyt silną ekipę z Belgii.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Washington pokona nowojorskich Mets różnicą przynajmniej 2 runów. Miotaczem w stołecznej ekipie będzie dziś Max Scherzer, a z nim na górce, Nats rzadko przegrywają (bilans 17-7).  Obie drużyny już nie myślą o playoffs, ale Scherzer ma chrapkę na nagrodę Cy Young (dla najlepszego miotacza). Stawiamy, że cała drużyna pomoże Maxowi w odniesieniu przekonującego zwycięstwa.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…