Typy na dziś – Singiel: PAOK – Chelsea

Typy na dziś

Singla na czwartek 20. dzień września zagramy w Lidze Europy. Nie lubimy grać tych rozgrywek, które są pełne niespodzianek, ale nie mamy wyjścia, bo poza nimi kompletnie nie ma nic do grania w piłkarskiej ofercie bukmacherów.

Stawiamy na wyjazdowe zwycięstwo Chelsea w Salonikach. Tak jak wczoraj Juventus (nawet w 10) był lepszy od Valencii, tak dziś uważamy, że Chelsea, która jest lepszą drużyną od PAOK-u pokaże to na boisku i wygra. Nie przewidujemy to żadnych niespodzianek.

W swoich ligach zarówno Chelsea jak i PAOK są niepokonani i mają komplet zwycięstw. Jednak chyba zgodzicie się, że w Premier League trudniej o komplety punktów niż w greckiej ekstraklasie.

Stawiamy na londyńczyków!

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

PAOK – Chelsea, typ: 2. kurs: 1.73.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…