Typy na dziś: Dubel na czwartek 22.08. z kursem 2.24

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek 22. dzień sierpnia wybraliśmy z eliminacji do Ligi Europy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.24. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Torino z Wolverhampton padną mniej niż trzy bramki. Stawka spotkania jest wielka, dlatego sądzimy, że obie drużyny skupią się głównie na defensywie.

W drugim meczu Dubla typujemy, że Tampa Bay Rays wygra w Baltimore z tamtejszymi Orioles. Miotaczem w zespole z Florydy będzie dziś Ryan Yarbrough, który w tym sezonie grał przeciwko Orioles dwa razy i za każdym razem jego drużyna wygrywała. Gospodarze natomiast wyślą do narzucania piłek Ashera Wojciechowskiego, który w ostatnich dwóch występach przeciwko Tampie nie potrafił zatrzymać pałkarzy rywala i Orioles oba mecze przegrali. Liczymy dziś na gości.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.24.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB