Typy na dziś: Houston Astros – Detroit Tigers

Typy na dziś

Typy do Singla na czwartek 22. dzień sierpnia wybraliśmy z najlepszej bejsbolowej ligi świata, czyli MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Nie chcemy grać Singla w europejskich pucharach, bo jest to mało opłacalne. Co prawda w eliminacjach do Ligi Europy rozegranych zostanie dziś wiele meczów, ale odpuszczamy je.

Wolimy dziś zagrać za oceanem i typujemy, że Houston Astros pokonają u siebie Detroit Tigers różnicą przynajmniej trzech runów. Wiadomo jak wiele w bejsbolu zależy od miotaczy, a dziś mamy pojedynek jednego z najlepszych w swoim fachu z jednym z najgorszych.

Astros wystawią dziś na górkę miotacza Gerrita Cole’a, który w tym sezonie ma bilans 14-5 i znakomite ERA (earned run average) 2.87. Z Cole’m jako podstawowym miotaczem zespół z Teksasu wygrał pięć meczów z rzędu i w każdym zwyciężali więcej niż trzema runami.

Z drugiej strony Tigers wyślą do narzucania piłek Jordana Zimmermanna, który ma bilans 1-8 i bardzo wysokie ERA (im wyższe tym gorsze)  6.66. Naszym zdaniem Astros skorzystają ze słabej dyspozycji Zimmermanna i pewnie wygrają z drużyną ze stanu Michigan.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Houston Astros pokonają Detroit Tigers i pokryją handicap -2.5 runa.

Houston Astros – Detroit Tigers, typ: 1 (-2.5), kurs: 1.72.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…