Typy na dziś: Dubel na czwartek 27.09.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek w 27. dzień września wybraliśmy z amerykańskiej ligi futbolu amerykańskiego NFL oraz z portugalskiej ekstraklasy. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.03. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Benfica wygra wyjazdowe spotkanie z Chaves. Trzy ostatnie pojedynki lidera na tym stadionie padły ich łupem i nie widzimy przesłanek, dla których ekipa ze stolicy miałaby nie wywieźć do domu trzech punków. Różnica klas między tymi drużynami jest zbyt duża, aby mogło dojść do niespodzianki.

W drugim meczu Dubla gramy dodatni handicap na Vikings, którzy w ramach Thursday Night Footbal zagrają z LA Rams. Ekipa z Minneapolis przegrała ostatnio z Buffalo, ale my uznajemy to jako wypadek przy pracy. Vikings to nadal solidna obrona i groźne linie ofensywne. 12 punktów różnicy w NFL to rzadkość. Śmiało gramy na +12 pkt na Vikings, tym bardziej, że Rams mają trochę kontuzji na pozycji cornerbacka.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB