Typy na dziś: Dubel na niedzielę 14.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę 14. dzień października wybraliśmy z NFL, czyli rozgrywek futbolu amerykańskiego w Stanach Zjednoczonych. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.02.


Stawiamy dodatni handicap +14.5 punktów na Buffalo w wyjazdowym starciu z Houston. Bills to drużyna w przebudowie, a na najważniejszej pozycji w tym sporcie, czyli quarterbacka, występuje rookie Josh Allen. Jak każdy młody gracz, ma swoje upadki i wzloty, ale na pewno przed nim wielka przyszłość. Texans to słaba drużyna, która tydzień temu po dogrywce wygrała ze słabymi Cowboys. Uważamy, że Bills mogą sprawdzić niespodziankę i wygrać z Texans. Jednak zabezpieczymy się naprawdę dużym handicapem +14.5. Nawet jeśli nie uda się Buffalo przywieźć zwycięstwa, to nie przegrają aż tak wysoko.

W drugim meczu Dubla stawiamy również dodatni handicap +6.5 na Pittsburgh w wyjazdowym pojedynku z Cincinnati. Steelers po słabym początku sezonu, wreszcie weszli we właściwy rytm i tydzień temu pokonali groźną Atlantę. Nie zdziwimy się, jeśli goście dziś odniosą zwycięstwo, ale gdyby znów Bengals dopisało szczęście (jak tydzień temu), to dodamy Pittsburghowi +6.5 punktów.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB