Typy na dziś – Singiel: Rosja – Turcja

Singla na niedzielę 14. dzień października zagramy ponownie w piłkarskiej Ligi Narodów, bo tak naprawdę wielkiego wyboru w świecie piłki nożnej nie ma. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy na domowe zwycięstwo Rosji z Turcją. Niewiele ponad miesiąc temu obie drużyny rozegrały pierwszy mecz, w którym Rosjanie wygrali na wyjeździe 2:1.

Gospodarze nie przegrali u siebie w regulaminowym czasie gry sześć spotkań z rzędu. Każdej drużynie gra się ciężko ze Sborną, która po udanym mundialu potwierdza, że posiada sporo piłkarskiej jakości.

Turcja we wrześniowym meczu niespodziewanie wygrała na wyjeździe ze Szwecją 3:2, przełamując fatalną serię sześciu meczów bez zwycięstwa w delegacji.

Naszym zdaniem warto dziś postawić na Rosjan, którzy przed własną widownią graja naprawdę dobrą piłkę.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Rosja – Turcja, typ: 1, kurs: 2.17.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB