Typy na dziś: Dubel na niedzielę 18.08. z kursem 2.71

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 18. dzień sierpnia wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.71. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że AIK Sztokholm pokona u siebie Kalmar. Gospodarze są wiceliderem rozgrywek, a goście zajmują trzecie miejsce od końca. Kalmar przegrał na wyjazdach trzy mecze z rzędu i naszym zdaniem nie zanosi się na przerwanie tej serii.

Mimo iż AIK czeka w czwartek ciężki mecz w eliminacjach do Ligi Europy w Glasgow (z Celtikiem), to i tak stawiamy na gospodarzy. Są po prostu lepszym zespołem, mają lepszych piłkarzy i osiągają lepsze wyniki. Może skromnie, np 1:0, ale AIK powinien to spotkanie wygrać.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Houston Astros wygrają z Oakland Athletics. Niespodziewanie pierwsze trzy mecze tej serii wygrali gracze z Kalifornii, ale pamiętamy, że w MLB wygranie serii czteromeczowej należy do rzadkości.

Do tego miotaczem w ekipie z Teksasu będzie dziś Zack Greinke, który po przenosinach z Phoenix do Houston nie przegrał jeszcze żadnego meczu. Naszym zdaniem Astros dziś wygrają.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.71.

Typy na dziś

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…