Typy na dziś: Malmo FF – Falkenbergs

Typy na dziś

Typy do Singla na niedzielę 18. dzień sierpnia wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Malmo pokona u siebie Falkenbergs różnicą przynajmniej dwóch bramek. Gospodarze zajmują czwarte miejsce w tabeli i są na serii czterech remisów w lidze z rzędu. Z dziewięciu meczów na własnym stadionie gracze z Malmo wygrali aż siedem razy i jeszcze nie ponieśli tu porażki.

Z drugiej strony Falkenbergs zajmuje 10. pozycję w tabeli i jest drużyną, która gra najgorzej na wyjazdach spośród wszystkich zespołów Allsvenskan. Na dziewięć potyczek w delegacjach piłkarze z Falkenbergu przegrali aż sześć razy i nie odnieśli żadnego zwycięstwa.

Mamlo czeka w czwartek spotkanie w ramach eliminacji do Ligi Europy z izraelskim Bnei Yehuda, więc można spodziewać się kilku zmian w składzie. Mimo to, uważamy, że więcej jakości piłkarskiej jest po stronie gospodarzy. W ostatnim meczu na swoim stadionie przeciwko Falkenbergs piłkarze z Malmo wygrali 2:0. Nie mamy nic przeciwko takiemu rezultatowi również dzisiaj.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Malmo pokona Falkenbergs i pokryje handicap 0:1.

Malmo FF – Falkenbergs, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.81.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…