Typy na dziś: Dubel na niedzielę 7.07. z kursem 2.60.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na niedzielę 7.07. z kursem 2.60.
1 (20%) 1 głosów

Typy do Dubla na niedzielę 7. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.60. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Hammarby zdobędzie przynajmniej dwa gole w domowym starciu z Falkenbergs. Gospodarze w ostatnich czterech spotkaniach ligowych zdobyli tylko dwa punkty. Dwa remisy i dwie porażki przyszły z dość mocnymi drużynami. Dziś – jakby na przełamanie – otrzymują na tacy przedostatni zespół w tabeli i po prostu muszą wygrać. My wolimy jednak postawić na over 1.5 gola dla Hammarby, w razie gdyby kryzys się pogłębiał i mecz np zakończyłby się remisem 2:2. Jest to mało prawdopodobne, ale wolimy się zabezpieczyć.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Phillies, pokonają New York Mets i na przerwę związaną z All-Star Game udadzą się w nieco lepszych nastrojach. Minionej nocy ekipa z Philly przegrała w NYC głównie za sprawą żenującego występu miotacza Jake’a Arriety. Facet chyba traci rozum, bo zamiast w strike zone, rzucał piłki w pałkarzy. Generalnie zawalił drużynie wygrany mecz. Dziś jednak na górce miotacza w barwach Phillies stanie Aaron Nola, czyli najlepszy miotacz zespołu. Dlatego uważamy, że z nim na pokładzie ekipa z Miasta Braterskiej Miłości odnieście drugie zwycięstwo w tej serii.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.60.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB