Typy na dziś: Dubel na niedzielę 7.07. z kursem 2.60.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 7. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.60. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Hammarby zdobędzie przynajmniej dwa gole w domowym starciu z Falkenbergs. Gospodarze w ostatnich czterech spotkaniach ligowych zdobyli tylko dwa punkty. Dwa remisy i dwie porażki przyszły z dość mocnymi drużynami. Dziś – jakby na przełamanie – otrzymują na tacy przedostatni zespół w tabeli i po prostu muszą wygrać. My wolimy jednak postawić na over 1.5 gola dla Hammarby, w razie gdyby kryzys się pogłębiał i mecz np zakończyłby się remisem 2:2. Jest to mało prawdopodobne, ale wolimy się zabezpieczyć.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Phillies, pokonają New York Mets i na przerwę związaną z All-Star Game udadzą się w nieco lepszych nastrojach. Minionej nocy ekipa z Philly przegrała w NYC głównie za sprawą żenującego występu miotacza Jake’a Arriety. Facet chyba traci rozum, bo zamiast w strike zone, rzucał piłki w pałkarzy. Generalnie zawalił drużynie wygrany mecz. Dziś jednak na górce miotacza w barwach Phillies stanie Aaron Nola, czyli najlepszy miotacz zespołu. Dlatego uważamy, że z nim na pokładzie ekipa z Miasta Braterskiej Miłości odnieście drugie zwycięstwo w tej serii.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.60.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB