Typy na dziś: Dubel na piątek 11.10. z kursem 2.54

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 11. dzień października wybraliśmy z eliminacji do Euro. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.54. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Czechów z Anglią padną przynajmniej trzy bramki. Gospodarze w każdym meczu tych eliminacji pokryli linię 2.5 gola. Średnio w tych meczach padało aż 3.4 gola na mecz. Z drugiej strony Anglicy na wyjeździe rozegrali tylko jeden mecz i w nim również padły więcej niż dwa gole. Dlatego typujemy, że dziś w Pradze wystarczy bramek na pokrycie linii 2.5 gola.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo Turcji z Albanią.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.54.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama