Singiel na dziś: Ukraina – Litwa

Typy na dziś

Typy do Singla na piątek 11. dzień października wybraliśmy z eliminacji do Euro 2020. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Ukraina pokona u siebie Litwę różnicą przynajmniej dwóch bramek i umocni się na prowadzeniu w grupie B.

Litwini zajmują ostatnie miejsce w zestawieniu, bo w pięciu potyczkach zdobyli zaledwie jeden punkt. W tych eliminacjach ekipa z Litwy grała na wyjazdach dwa razy i za każdym razem przegrywała. Z Luksemburgiem polegli 1:2, ale już z Serbią dostali lanie 1:4.

Miesiąc temu Ukraińcy wygrali na Litwie 3:0 i sądzimy, że dziś przed własną publicznością mogą powtórzyć, a nawet poprawić ten wyniki.

W związku z tym stawiamy, że Ukraina pokona Litwę i pokryje handicap 0:2.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Ukraina – Litwa, typ:  1 (handicap 0:2), kurs: 1.74.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…