Typy na dziś: Dubel na piątek 13.12. z kursem 2.45

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 12. dzień grudnia wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.45. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Typujemy, że w meczu Cambuuru z rezerwami Ajaksu padną przynajmniej cztery bramki. Jest to spotkanie na szczycie zaplecza holenderskiej ekstraklasy, bowiem gospodarze są liderem rozgrywek, a goście plasują się na drugiej pozycji. Gdy Cambuur gra u siebie, wówczas w tych meczach pada średnio aż 4.3 gola na mecz. Natomiast gdy “młody” Ajax gra w delegacji, wtedy średnia bramek wynosi również 4.3. Dlatego uważamy, że w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy przynajmniej cztery trafienia.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Houston Rockets wygrają wyjazdowe spotkanie z Orlando Magic. Ekipa z Teksasu ma lepszy skład, więcej gwiazd i znacznie lepsze wyniki. Dlatego nie powinni mieć problemu z wywiezieniem zwycięstwa z Florydy.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.45.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…