Singiel na dziś: FC Oss – Excelsior

Typy na dziś

Typy do Singla na piątek 13. dzień grudnia wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu FC Oss z Excelsiorem padną przynajmniej cztery bramki. Goście są jedną z najbardziej overowych drużyn zaplecza holenderskiej ekstraklasy. W ich meczach pada średnio aż 3.9 gola na mecz.

Gospodarze nie są aż tak overowi, ale mają poważne problemy ze zdobywaniem punktów. W ostatnich pięciu meczach zdobyli tylko trzy “oczka”, co sprawiło, że spadli w tabeli w okolice miejsc zagrożonych spadkiem z ligi.

Naszym zdaniem goście wygrają dzisiejsze spotkanie. Jednak aby zgarnąć trzy punkty Excelsior będzie musiał strzelić przynajmniej trzy bramki. O gola dla Oss jesteśmy spokojni, bowiem w czterech ostatnich meczach na swoim stadionie znajdowali sposób na pokonanie bramkarza rywali.

W związku z powyższym stawiamy, że w tym spotkaniu kibice zobaczą przynamniej cztery gole.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

FC Oss – Excelsior, typ: powyżej 3.5 gola , kurs:  2.12.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hoffenheim – Bayern https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hoffenheim-bayern-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lorient – Lyon https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lorient-lyon/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Strasbourg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-strasbourg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…