Singiel na dziś: FC Oss – Excelsior

Typy na dziś

Typy do Singla na piątek 13. dzień grudnia wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu FC Oss z Excelsiorem padną przynajmniej cztery bramki. Goście są jedną z najbardziej overowych drużyn zaplecza holenderskiej ekstraklasy. W ich meczach pada średnio aż 3.9 gola na mecz.

Gospodarze nie są aż tak overowi, ale mają poważne problemy ze zdobywaniem punktów. W ostatnich pięciu meczach zdobyli tylko trzy „oczka”, co sprawiło, że spadli w tabeli w okolice miejsc zagrożonych spadkiem z ligi.

Naszym zdaniem goście wygrają dzisiejsze spotkanie. Jednak aby zgarnąć trzy punkty Excelsior będzie musiał strzelić przynajmniej trzy bramki. O gola dla Oss jesteśmy spokojni, bowiem w czterech ostatnich meczach na swoim stadionie znajdowali sposób na pokonanie bramkarza rywali.

W związku z powyższym stawiamy, że w tym spotkaniu kibice zobaczą przynamniej cztery gole.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

FC Oss – Excelsior, typ: powyżej 3.5 gola , kurs:  2.12.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Wygrane kupony: Rekordzista zgarnął 79 tysięcy zł. http://bit.ly/37C9WHB #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy NHL: Calgary Flames – St. Louis Blues http://bit.ly/2GA3AMR #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 28.01.
https://youtu.be/vW23BmcAwMA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…