Typy na dziś: Dubel na piątek 20.12. z kursem 2.31

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 20. dzień grudnia wybraliśmy wyłącznie z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.31. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Typujemy, że The New Saints wygrają domowe spotkanie z Cardiff Metropolitan różnicą przynajmniej dwóch bramek. Gospodarze są liderem rozgrywek w Walii i u siebie wygrali cztery mecze z rzedu. W dwóch z nich pokrywali handicap -1 i liczymy, że dziś ponownie zwyciężą przynajmniej dwoma golami. Goście przegrali na wyjazdach trzy mecze z rzędu i nie zanosi się na przerwanie tej serii.

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.  Wczorajszy z ładnym kursem na +++. Nie zwklekaj, tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Indiana Pacers pokona u siebie Sacramento Kings różnica przynajmniej trzech punktów. Zespół z Indainapolis grając w tym sezonie w roli faworyta przed własną widownią wygrał aż jedenaście z trzynastu spotkań ze średnią różnicą 8.5 pkt. Z drugiej strony Kings grając na wyjazach jako underdog przegrali dziewięć z dwunastu meczów ze średnią różnicą -7.8 pkt. Pacers -2.5 pkt to dobry typ na to spotkanie. #kasujemy

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.31.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś