Typy na rzuty rożne: Hibernian – Rangers

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne

Hibernian wykonuje średnio 4.50 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.70 RR.

Rangers natomiast wykonują średnio aż 7.70 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijają średnio 2 RR.

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.  Wczorajszy z ładnym kursem na +++. Nie zwklekaj, tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

Bezpośrednie spotkania między tymi drużynami często kończyły się overem 9.5 rzutów rożnych, a w ostatnim zobaczyliśmy aż 16 kornerów.

W związków z tym w dzisiejszym starciu stawiamy na dziesięć rożnych.

Hibernian – Rangers, typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych, kurs: 1.67.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.