Typy na dziś: Dubel na piątek 29.11. z kursem 2.32

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 29. dzień listopada wybraliśmy z austriackiej 2. ligi oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.32. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu FAC Wiedeń z FC Juniors padną przynajmniej trzy bramki. Obie drużyny spotkały się ze sobą sześć dni temu i padł remis 2:2. Dziś nie mamy nic przeciwko podobnemu rezultatowi i statystyka podpowiada nam, że linia 2.5 zostanie pokryta. W wyjazdowych meczach FC Juniors strzelano w tym sezonie średnio 3.1 gola na mecz. W siedmiu z ośmiu takich meczów strzelano przynajmniej trzy bramki. Trzy gole w tym pojedynku to absolutne minimum.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest gotówka. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Los Angeles Clippers wygrają wyjazdowe spotkanie w San Antonio. Wiele wskazuje na to, że w zespole z Kalifornii zagra Kawhi Leonard, a to już oznacza kłopoty dla gospodarzy, którzy mają okropny sezon. Dla Leonarda będzie to powrót do San Antonio, gdzie spędził siedem sezonów. Z nim w składzie Clippers nie powinni mieć problemu z pokonaniem Spurs.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.32.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś