Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 1.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek w 1. dzień października wybraliśmy podobnie jak wczoraj ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z NFL. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.34. Zapraszamy i życzymy powodzenia.


Stawiamy, że Kansas City wygra w Denver różnicą przynajmniej 2 punktów. Chiefs maja bilans 3:0 i wszyscy analitycy w Stanach są zachwyceni młodym quarterbackiem Patrickiem Mahomes’em, który dyryguje ofensywą i rozdziela celne podania. Owszem, w Denver gra się ciężko (ze względu na wysokie położenie), ale uważamy, że warto dalej stawiać na Kansas City. Mają wiele talentu i dobrego trenera.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo Orebro z Trelleborgs. Goście zajmują ostatnie miejsce w tabeli i na 11 meczów wyjazdowych przegrali aż siedem razy. Orebro jest typowym średniakiem (9. miejsce), ale z tym rywalem u siebie wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań. Liczymy, że wygra lepsza drużyna, a tą z pewnością są gospodarze.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB