Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 15.02.

Do wygranego niedzielnego dubla zabrakło nam naprawdę niewiele. Piłka jest jednak przewrotną grą i Lloris uratował już w doliczonym czasie gry 3 punkty drużynie Kogutów. Dzisiaj zapraszamy Was na kolejnego dubla, jaki dla Was przygotowaliśmy.

Piłka nożna – Rumunia, godz. 19:30, Concordia – Steaua Bukareszt, Typ: 2, Kurs: 1.44

Steaua zajmuje na razie 6. pozycję w lidze, która utytułowaną drużynę z Bukaresztu na pewno nie zadowala. Trzy wygrane z rzędu na zakończenie poprzedniego roku pozwoliły zbliżyć się do czołówki, a w pierwszej kolejce po zimowej przerwie trafia im się dobry rywal do podtrzymania zwycięskiej passy. Gospodarze zajmują przedostatnią pozycję w tabeli, a bez zwycięstwa są od połowy października. Niemal każdy ich kontakt z drużynami z czołówki kończy się ich wyraźną porażką i nie inaczej powinno być również tym razem.

Holandia – Piłka nożna, godz. 20:00, Venlo – Dordrecht, Typ: 1, Kurs: 1.50

Wicelider tabeli Venlo podejmuje sklasyfikowaną na 12. pozycji drużynę Dordrecht. Gospodarze niedawno zmagali się z małym dołkiem, kiedy to w przeciągu 20 dni odnieśli aż 3 porażki. Wysokie wyjazdowe zwycięstwo nad G.A. Eagles pozwala sądzić, że słabsza forma jest już za nimi. Ich dzisiejsi rywale przyjadą na ten mecz w nie najlepszych nastrojach po dwóch domowych porażkach z rzędu. Stawiamy, że celujące w awans Venlo nie poprawi tym meczem humorów gości i zainkasuje pewnie trzy punkty.