Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 15.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek 15. dzień października wybraliśmy z NFL, czyli rozgrywek futbolu amerykańskiego w Stanach Zjednoczonych oraz piłkarskiej Ligi Narodów. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.41.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Packers pokonają 49ers różnicą przynajmniej 5 punktów. Ekipa z San Francisco sezon już spisała na straty, po tym jak kontuzji zerwania wiązadła doznał ich podstawowy QB Jimmy Garoppolo. Jego backup C. J. Beathard to inna liga (niższa) i nie sądzimy, aby mógł zmienić losy tego sezonu. Green Bay z Aaronem Rodgersem nie zachwyca w tym sezonie, ale z tak osłabionymi Niners powinni wygrać na tyle pewnie, żeby pokryć handicap -4.5.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Bośnia i Hercegowina pokona u siebie Irlandię Północną. Gospodarze są najlepszą ekipą tej grupy i powinni sobie poradzić z rywalem, który przegrał dwa mecze. Każdy inny wynik niż wygrana BiH będzie niespodzianką, ale my na to nie liczymy.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB