Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 19.08. z kursem 2.68

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 19. dzień sierpnia wybraliśmy z rosyjskiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.68. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w derbach Moskwy padną przynajmniej dwie bramki. Spartak podejmie dziś CSKA w meczu, którego stawką będzie panowanie w stolicy Rosji. Póki co najlepszą drużyną Moskwy jest Lokomotiw, ale jeśli CSKA dziś wygra, to zrówna się punktami z drużyną w której występują Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus.

My liczymy, że nie będzie to nudne, typowo derbowe spotkanie z małą liczbą goli, tylko ciekawe widowisko z wieloma bramkami. Patrząc na historię pojedynków między tymi drużynami, to często były to potyczki z dużą liczbą bramek i ciężko znaleźć mecz z mniej niż dwoma golami. Dlatego uważamy, że dwie bramki kibice w Moskwie powinni dziś zobaczyć.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Minnesota Twins pokona u siebie Chicago White Sox różnicą przynajmniej dwóch runów. Obie drużyny zmierzają w przeciwnych kierunkach Twins do Playoffs, a WS na urlopy. Zespół z Minneapolis musi wygrywać mecze z tak słabymi ekipami ja ta z Chicago, bo tylko w ten sposób utrzyma pozycję lidera dywizji AL Central. Naszym zdaniem dziś wygrają i pokryją handicap -1.5 runa.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.68.

Typy na dziś

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 17.02.
https://youtu.be/ffwUlDbPUXI
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E48. w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/5wX5mm2Z1BQxQBf3qWwjRl?si=uiIMZ2XGRA6GN99WPrB-aw

Podcast #kasujemy S01.E48. w Apple Podcasty https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=5af2b62a-a09e-4eb0-9ee6-4c599f612434

Load More…