Typy na dziś: Djurgarden – AFC Eskilstuna

Typy do Singla na poniedziałek 19. dzień sierpnia wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Djurgarden zdobędzie przynajmniej trzy gole w domowym spotkaniu z AFC Eskilstuna. Gospodarze przed tym spotkaniem zajmują drugie miejsce w tabeli, ale mają o jeden mecz rozegrany mniej niż lider z Malmo, który ma tyle samo punktów. Zwycięstwo w dzisiejszym pojedynku da ekipie z Djurgarden fotel lidera i w to, że tak się stanie, chyba nikt nie wątpi.

My jednak stawiamy, że zawodnicy z Djurgarden przynajmniej trzy razy pokonają bramkarza rywali, co nie powinno im sprawić wielkich trudności. Eskilstuna rozegrała w tym sezonie na wyjeździe dziewięć meczów i aż w siedmiu z nich chodziła z boiska pokonana. 

Drużyny z czołówki tabeli (Malmo, czy Hammarby) wygrywały z Eskilstuną wysoko i zdobywały przynajmniej trzy gole. Liczymy, że Djurgarden, który liczy w tym sezonie na tytuł mistrzowski nie da żadnych szans trzeciej od końca drużynie w tabeli i zdobędzie przynajmniej trzy bramki.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Djurgarden strzeli dziś rywalowi z Eskilstuny przynajmniej trzy gole.

Djurgarden – AFC Eskilstuna, typ: Djurgarden powyżej 2.5 gola, kurs: 1.91.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB