Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 23.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Zapraszamy na poniedziałkowego dubla. Tym razem wybieramy się na korty Rolland Garros. Grajcie i Wygrywajcie! Życzymy powodzenia!

Pozycja 1, Tenis – Roland Garros, godz. 11:00, D.S. Schwartzman – G. Pella, typ: over 3.5 seta, typ: 1.40

Będzie to bratobójczy pojedynek między tenisistami z Argentyny. W rankingu ATP wyżej notowany jest Pella, ale na pewno nie jest faworytem tego meczu. Spotkanie będzie bardzo wyrównane i może dojść nawet do pięciu setów. Schwartzman bardzo dobrze spisywał się na turnieju w Nicei gdzie po wygraniu trzech spotkań przegrał nieoczekiwanie z weteranem, Andersonem 0:2. Pella na turnieju w Nicei wygrał dwa mecze i w następnym meczu przegrał z Francuzem Mannarino 1:2. Trudno wskazać na zwycięzce tego meczu, może większe doświadczenie ma Pella i w nim można widzieć faworyta, ale na pewno nie wygra tego spotkania w trzech setach. My typujemy, że w meczu będzie więcej niż trzy sety.

Tenis – Roland Garros, godz. 11:00, N. Almagro – P. Kohlschreiber, typ: 2, kurs: 1.45

Hiszpan Almagro powraca do dobrej formy. Słabo spisał się w Madrycie, gdzie przegrał w pierwszym meczu z Coricem 0:2, ale za to na turnieju w Estoril, Almagro grał bardzo dobrze. Pokonał: Souse, Carreno – Buste, Kyrgiosa i Mayera. Niemiec w finale w Monachium pokonał Thiema, natomiast w Rzymie przegrał z Nadalem 0:2. Na pewno spotkanie będzie stało na wysokim poziomie i będzie bardzo wyrównane. Mimo wszystko większe szanse na zwycięstwo dajemy Kohlschreiberowi.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.03

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.