Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 9.12. z kursem 2.32

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 9. dzień grudnia wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.32. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu rezerw AZ Alkmaar z Helmondem padną przynajmniej trzy bramki. W meczach z udziałem gospodarzy pada w tym sezonie średnio 3.2 gola na mecz. Natomiast w wyjazdowych meczach gości strzelano średnio aż 3.6 gola na mecz. Uważamy, że trzy gole w tym pojedynku to absolutne minimum.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Milwaukee Bucks pokonają Orlando Magic różnica przynajmniej dziesięciu punktów. Kiedy Bucks grali w tym sezonie we własnej hali i byli faworytem, wygrali aż dziesięć z jedenastu takich spotkań. Do tego średnia różnica punktów wynosiła aż 16.3. Uważamy, że Milwaukee wygra i pokryje handicap -9.5 pkt.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.32.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś