Singiel na dziś: West Ham – Arsenal

Typy na dziś

Typy do Singla na poniedziałek 9. dzień grudnia wybraliśmy a angielskiej Premier League. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu West Hamu z Arsenalem padną mniej niż cztery bramki, mimo iż wszystko wskazuje na odwrotny scenariusz.

Po pierwsze. Często tak jest w bukmacherce, że jak wszystko wskazuje na over, to będzie under. I właśnie dlatego bukmacherzy są bogaci.

Po drugie. Obie londyńskie drużyny są w opłakanym stanie i my raczej spodziewamy się zaciętego meczu. Dwa ostatnie starcia między tymi zespołami na tym stadionie kończyły się wynikami 0:0 i 1:0.

Po trzecie. Za wiele szumu wokół tego spotkania i tak naprawdę to jedyny mecz, który można brać pod uwagę przy zakładaniu się dziś z bukmacherem. Przeważnie takie pojedynki kończą się niespodzianką, a taką będzie liczba goli mniejsza od czterech.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

West Ham – Arsenal, typ: poniżej 3.5 gola , kurs:  1.77.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Rapid Wiedeń – Sturm Graz https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rapid-wieden-sturm-graz/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Benevento – Torino https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-benevento-torino/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: PSG – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-psg-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…