Singiel na dziś: West Ham – Arsenal

Typy na dziś

Typy do Singla na poniedziałek 9. dzień grudnia wybraliśmy a angielskiej Premier League. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu West Hamu z Arsenalem padną mniej niż cztery bramki, mimo iż wszystko wskazuje na odwrotny scenariusz.

Po pierwsze. Często tak jest w bukmacherce, że jak wszystko wskazuje na over, to będzie under. I właśnie dlatego bukmacherzy są bogaci.

Po drugie. Obie londyńskie drużyny są w opłakanym stanie i my raczej spodziewamy się zaciętego meczu. Dwa ostatnie starcia między tymi zespołami na tym stadionie kończyły się wynikami 0:0 i 1:0.

Po trzecie. Za wiele szumu wokół tego spotkania i tak naprawdę to jedyny mecz, który można brać pod uwagę przy zakładaniu się dziś z bukmacherem. Przeważnie takie pojedynki kończą się niespodzianką, a taką będzie liczba goli mniejsza od czterech.

Uwaga! Umiesz typować? Wejdź na naszetypy.com i weź udział w konkursie. 

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

West Ham – Arsenal, typ: poniżej 3.5 gola , kurs:  1.77.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Wygrane kupony: Rekordzista zgarnął 79 tysięcy zł. http://bit.ly/37C9WHB #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy NHL: Calgary Flames – St. Louis Blues http://bit.ly/2GA3AMR #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 28.01.
https://youtu.be/vW23BmcAwMA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…