Typy na dziś: Dubel na sobotę 09.01.

Wczorajszy dubel nie zawiódł i dzięki korzystnym wynikom we Francji nasz kupon po raz kolejny dał nam zarobić. Miejmy nadzieję, że dzisiaj utrzymamy naszą dobrą passę.

Pozycja 1: Hiszpania, godz. 16:00, Barcelona – Granada, typ: 1 (AH -2.5), kurs: 1.45

Starcie Dawida z Goliatem. Granada sklasyfikowana jest tuż nad strefą spadkową i ciężko sobie wyobrazić, aby na Camp Nou była w stanie walczyć o korzystny rezultat. Gospodarze wystąpią w najsilniejszym składzie, bowiem Enrique będzie mógł skorzystać dzisiaj ze wszystkich piłkarzy. W dotychczasowych meczach u siebie Duma Katalonii pokonywała dzisiejszego przeciwnika za każdym razem, średnio strzelając mu około czterech bramek na spotkanie. Dzisiaj będzie podobnie.

Pozycja 2: Hiszpania, godz. 20:30, Real – Deportivo, typ: 2 (+2.5), kurs: 1.90

Ten mecz dla Zinedine’a Zidane’a będzie debiutem na ławce jako trenera Królewskich. Znienawidzony przez kibiców Benitez opuścił klub, a jego zastępcą został legendarny Francuz. Real od kilku meczów gra kiepsko, a dzisiaj drużynę z Madrytu czeka ciężki mecz. Goście na wyjeździe jak na razie przegrali tylko raz i grają dobrze w defensywie. Nie sądzimy, aby mogli przegrać ten mecz trzema trafieniami. Naszym zdaniem pogromu tutaj nie będzie.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @ 2.76

Nowy rok to czas na zmianę bukmachera!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.