Typy na dziś: Dubel na sobotę 13.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 13. dzień października wybraliśmy z Ligi Narodów oraz NHL. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.08. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że Słowacja pokona przed własną widownią Czechów.  Obie drużyny już nie grają tak dobrze jak kiedyś, a obecna generacji piłkarzy w obu tych krajach jest bardzo przeciętna. Uważamy, że Słowacy wykorzystają przewagę własnego boiska i pokonają sąsiadów. Skromne 1:0 – taki wynik tu widzimy.

W drugim meczu Dubla stawiamy na Boston w starciu z Detroit. Red Wings nie mają na tyle mocnej ofensywy, aby przeciwstawić się dobrze zbilansowanej ekipie Bruins. Naszym zdaniem pewna „jedynka”, bo obie drużyny dzień różnica klas.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB