Typy na dziś – Singiel: Holandia – Niemcy

Oceń

Singla na sobotę 13. dzień października zagramy ponownie w piłkarskiej Ligi Narodów, w której rozegranych dziś zostanie aż dziewięć spotkań. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w starciu Holandii z Niemcami zostanie pokryty BTS, czyli obie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce. Co ciekawe, w historii pojedynków między tymi ekipami rozgrywanych w Holandii tylko raz BTS nie został pokryty. W pozostałych siedmiu przypadkach obie drużyny zdobywały gola.

Holandia stara się odbudować piłkarską potęgę i trzeba przyznać, że w niedawnym meczu z Francją, mimo porażki 1:2 pokazali się z dobrej strony. Niemcy po słabym występie na mundialu chcą wrócić do elity, ale w pierwszym meczu LN z Francją nie zachwycili.

Spodziewamy się otwartego spotkania na Johan Cruijff Arena w Amsterdamie i liczymy, że każdy z bramkarzy przynajmniej raz wyciągnie piłkę z bramki.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Holandia – Niemcy, typ: BTS, kurs: 1.63. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB